V 9. ročníku Inline Megatesta ste si zvolili najlepšie kolieskové korčule. Otestovali ste 500 párov kolieskových korčulí značiek Rollerblade, Powerslide, K2Tempish a Fila.

Prvýkrát ste vyberali i kráľovnu medzi kolobežkami. O korunku súťažilo 100 kolobežiek značiek Kostka, Yedoo, Crussis a Kickbike.  Odviesť ste sa mohli i na malých kolobežkách Micro, Chilli a Street Surfing.

Všetko pod jednou strechou, jeden veľký Megatest korčúľ a kolobežiek.

Ako to prebiehalo?

Obrovský pavilón B na brnenskom výstavisku privítal za celý deň 1100 návštevníkov. Prízemie patrilo inline nadšencom a prvé poschodie obsadili kolobežkári. A doprovodný program bola tiež slušná jazda: škola inline korčuľovania, tancovanie s levom  Alexom, freestyle show a workshopy freestyle jazdy, trenažér ručného bicykla, múzeum prototypov kolobežiek,

Fotky a video z Inline Megatesta 2017

Budú pribúdať, zatiaľ máme pre vás fotky z fotokútku.

Ako sa testovalo?

Z 1100 návštevníkov sme pozbierali celkom 740 hodnotení korčúľ. Do testovania sa tento rok zapojila i skupina 20 VIP testerov, ktorí celý deň skúšali, porovnávali a hodnotili.

Známkovali ste 4 kritéria korčúľ, ako v škole od 1 do 5.

Hodnotiace kritéria:

  • Komfort (pohodlie topánky)
  • Zapínanie (ľahkosť a spoľahlivosť)
  • Jazdné vlastnosti
  • Celkový dojem z korčule

Zo získaných známok vzniklo hodnotenie v každej kategórii a celkové hodnotenie.

Výsledky inline testu

Korčule sme rozdelili do 6 kategórií. Pre dámské i pánské korčule zvlášť absolútne poradie a pomer cena/výkon, v ktorom zohľadňujeme cenu modelu, detské a mestské korčule.

Partneri testu

Bez nich by to nešlo. Ďakujeme všetkým, ktorí nám s akciou pomohli.